Kangakauplused

1940-aastate teisel poolel tegi perefirma Michael Abakhan Ltd Inglismaal Walesis algust kangaäriga. 1991. aastal asutati tütarfirma Eestisse. Tütar sai nimeks Abakhan Fabrics Eesti ja on nüüd juba lapsekingadest välja kasvanud. Tänaseks on Abakhani kangakauplused suurim kangaste jaemüüja Eestis ja Lätis. Kokku tegutseb 13 kauplust, neist 7 Eestis, 5 Lätis ja internetis.

KangakauplusedAbakhani kangapoed on avamisest alates olnud moe- ja käsitööhuviliste hulgas populaarsed. Noored ja vanad, algajad ja kogenud isetegijad – see on nende paradiis, kust saab alguse lugematul hulgal lennukaid mõtteid, millest sünnivad võrratud tooted. Soodsad hinnad ja lai sortiment annavad igaühele võimaluse olla looja.

KangakauplusedMeie kauplused annavad ideid, kuidas muuta oma kodu kauniks ja omanäoliseks. Kodukujundaja leiab Abakhanist laia valiku sisustuskangaid: mööbli- ja dekoratiivkangaid, kardinatülle ja -vuaale, vakstuid ja voodipesukangaid. Lisaks pakume veel palju muudki, mis aitavad luua hubasuse ja kodutunde – tekke, vaipu, linikuid, patju ja padjakatteid.

Kangakauplused Igaüks tahab olla moodne ja isikupärane - lõpupeo kõige kenam tüdruk, aastalõpu balli kõige võluvam daam, kokkutuleku stiilseim kutt. Meie anname igaühe fantaasiale tiivad. Abakhani kauplustest leiab endale meelepärase kanga nii noor ja uljas katsetaja, kes alles otsib ja avastab oma stiili, kui ka juba väljakujunenud maitse ja stiilitunnetusega ajatu klassika eelistaja.

Meie kangavalikusse kuuluvad kostüümikangad, ülikonnariided, siidkangad, pitsid, sametid, lükrad, trikooriided, fliiskangad, linased kangad, teksariided, velvetid, looritüllid, tepitud kangad, vatiinid, voodrid, liimiriided. Värve ja mustreid on tuhandeid.

KangakauplusedKangaste kaaluosakonna külastaja avastab meie ainulaadse kangamüügi viisi – kangad kiloga. See rikastab sortimenti ning pakub suurepärase ja soodsa alternatiivi meetriga kangaostule.

KangakauplusedLisaks leiab käsitööhuviline Abakhani kauplustest kõik vajalikud materjalid ja tarvikud viltimiseks, kudumiseks, heegeldamiseks, tikkimiseks, õmblemiseks, lapitööks.

KangakauplusedMeie õmblustarvikute ja -lisandite tootevalikus on niidid, tõmblukud, kandipaelad, liimipaelad, helkurpaelad, sulepaelad, pesukummid, nõelad, käärid, mööblinöörid ja –narmad, pärlid, litrid, nööbid, trukid, haagid, paelad, pitsid, aplikatsioonid, pandlad...

KangakauplusedAbakhani kangakauplusi tasub külastada ka siis, kui vaja on kingitust. Pakume ka meeldivat võimalust üllatada oma lähedast, tuttavat või sõpra kinkekaardiga.

KangakauplusedMeie toodete sortiment on piiritu, valik uueneb ja täieneb pidevalt. Otsida ning avastada alati midagi uut ja põnevat sõbraliku hinnaga on üks paljudest põhjustest, miks meid taas külastada.

KangakauplusedAbakhani veebipood

Kohast ja ajast sõltumata saad sooritada vajaliku ostu ka meie veebipoes. Meie veebipoe tootevalikus on kõik käsitööhuvilisele vajalik: lõngad, rõiva- ja sisustuskangad, õmblustarbed ja käsitöötarvikud.

Pakume tasuta transporti üle 50-eurose ostu puhul ja tellimusele üle 100 € allahindlust 10%.

Tulles vastu klientide soovidele, on meie veebipoes võimalik tellida kangastest näidiseid. Kanga näidiste suurus on ca 10x10 cm, hind on 1 euro/tk ning need saadetakse tellijale lihtpostiga ilma täiendava transpordikuluta (juhul, kui tellija tellib ühes tellimuses ainult näidiseid).


Kui naudid mugavat, kiiret ja turvalist ostlemist, siis ootame Sind meie veebipoodi:

- kohast ja ajast sõltumata saad sooritada vajaliku ostu

- mitmekülgne tootevalik

- tasuta transport üle 50 € ostu puhul

- allahindlus 10% tellimusele üle 100 €

- turvaline makseviis

- tagatud kohaletoimetamine

- 14-päevane tagastamisõigus.


Abakhan Fabrics meeskond

Meie


ETTEVÕTTE KONTAKTID

KAUPLUSTE KONTAKTID