Swipe to the right

Moeülevaade kevad-suvi 2020

Moeülevaade kevad-suvi 2020
6. veebruar 2020 5278 Views 0 kommentaari

Valge ja broderii


Sellel kevadel kanna kindlasti valget kleiti! Loomulikult ei sobi selleks su mullune „öösärk“. Üks õige kleit on kaunistatud õrnade gipüürpitside või makrameega, lisandiks organzast lilleõied ja lipsukesed. Minimalismi austajad valivad aga erilise lõikega kleidi.

Tähelepanu! Kui soovid muretult valget kanda, ole ettevaatlik laste, lemmikloomade ja punase veiniga!
Me armastame sinist!


Igapäevaselt stiilne riietumine on nüüd imelihtne. Pane jalga teksad, eelistatult bermuudad või rebenenud kukepüksid ning oledki nagu värskelt moelavadelt maha astunud. Ei maksa peljata ka üleni teksasse riietumist – kombineeri erinevaid toone ja töötlusi.
Mustrid võtavad võimust


Suured mustrid on tagasi koos suurte lillede, kontrastsete toonide ja ülielusuuruses täppidega. Tagasihoidlik suvine karikakramuster on eilne päev. Sellel kevad-suvel laiuvad kangastel hoopis troopilisemad taimed.
Kas sa julged?Moelavadel käib pidev võitlus keha katvate ning paljastavate rõivaste vahel. Sellel korral läheb võit võistkonnale „Läbipaistvad“.
Käsitöölaat


Heegeldatud kehakatted ei ole enam pelgalt rannarõivad. Kevad-suvistes kollektsioonides kohtab ka heegeldatud kleite ja kampsuneid. Käsitööhullust toetavad veelgi kõikvõimalikud narmad ja tikandid.
70ndad


Jälle?!?! Selle hooaja 70-ndate trend on kantavam kui ei kunagi varem. Julgetes värvides voolujoonelised kostüümid, midipikkuses kleidid ja vahvate mustritega pintsakud – need on rõivad, mis kestavad kogu elu.
Kategooriad: Lahedad ideedRõivadVaria