Swipe to the right

Moeülevaade sügis-talv 2019

Moeülevaade sügis-talv 2019
25. juuli 2019 6181 Views 0 kommentaari

Kostüüm koos õlakutega või õlakud koos kostüümiga?

Selle sügise kostüümid on mugavad ja lohvakad. Sirgelõikelised püksid koos lohvaka pintsakuga moodustavad elegantse, ent mugava koosluse. Kui tekib küsimus, millisest materjalist kostüümi eelistada, siis vali tviidi, ruudulise või pepitaruudulise vahel.

Ühe korraliku kostüümi teevad ülimoodsaks õlakud, mis muudavad su õlad nii laiaks, et isegi Kreeka jumalad kadestavad.

70-ndate Pariisitar

Talle meeldivad bukleekangad, kuldsed nööbid, siidpluusid, kaelasallid ja viisakad jakid. Tema garderoobis domineerivad soojad maalähedased toonid. Kui tal on veidi metsik tuju, siis kannatab leopardimustrit, kuid vaid õige väheke.

Nahk

2019. aasta sügis-talvistes kollektsioonides voogab nahk nagu see oleks tavaline kangas. Valmivad kleidid, pükskostüümid ja kostüümid. Nahk tundub nii pehme ja vormitav. Nahast meisterdatakse lilleõisi ning volange.

Suled!

Kui litrid ei ole sinu teema, siis lisa sulgedega oma garderoobi veidi kergust, õhulisust ja mängulisust. Sulgedega kaetakse nii terveid riideesemeid või siis kasutatakse neid lisandina.

Moodne lapitöö

Taaskasutuse ja vanade asjade ümberdisainimise levik on moelavadele toonud lapitöö suuna. Disainerid kombineerivad omavahel erinevaid mustreid ja tekstuure, saades tulemuseks ülimoodsad kampsunid, seelikud ja kleidid.

Kudumid

Kui kunagi olid rombimustrilised kudumid vaid keskealiste golfimängijate pärusmaaks, siis sellel sügisel on need vallutanud moelavad.
Kategooriad: RõivadVaria