Swipe to the right

Moeülevaade sügis-talv 2020

Moeülevaade sügis-talv 2020
4. september 2020 1973 Views 0 kommentaari

Prantsuse daam


Sügisesed moetrendid teevad kummarduse tõelise prantsuse daami garderoobi alustalade ees - seelikuga kostüümid ja detailiderohke rätsepatöö. Domineerivad naiselikud siluetid, pikad seelikud ning volangidega või seotava kaelusega pluusid.

Kudumid


Arvad endiselt, et kudum on üks igavamaid riideesemeid, mida omada? Eksid! Selle hooaja kollektsioonidest leiab rohkelt erinevaid kelmikalt avasid ja paljastusi tekitavad detailide ühendusi. Lisaks on taas moes kootud vestid ja kardiganid.
Must on tagasi!


Kuigi must värv ei ole vahepeal kuhugi kadunud, siis eelmise hooaja valge hulluse järel, võib end nüüd taas rahulikult pealaest jalatallani musta riietada.

Väljakutsuv punane


Värviarmastajate lemmikuks on sellel hooajal punane. Sobivad kõik 50 ja enam varjundit.

Talvise masenduse peletab värvide plokk


Kes ütles, et punane ja lilla ei sobi kokku? Ja kui lisaks veel näpuotsaga roosat? Lihtsalt vali värvipaletist vastandvärvid ja pane nad omavahel kokku.

Iiriskommi toonid


Proovi erinevaid värve liivatoonist tuhmkollaseni ning leia endale sobiv. Eriti trenditeadlik sobitab sinna kõrvale veel midagi sinist.

Kui muster, siis ruuduline


Kuigi hetkel valitsevad moemaailma ühevärvilised rõivad, siis ruudumuster on ainuke muster, mida sellel sügisel kanda.

Kasukas


Selle hooaja kohustuslik riietusese on kasukas. Jääb loota vaid, et ka sobivat ilma tuleb!

Hõbedane diskokera

See trend on edasiarendus eelmise hooaja litrisajust. Kuigi ka litter on endiselt moes, siis sellel hooajal on suund metalliku värvi kunstnahale ning mattidele helmestele.
Kategooriad: RõivadVaria