Kangakauplused

1940-aastate teisel poolel tegi perefirma Michael Abakhan Ltd Inglismaal Walesis algust kangaäriga. 1991. aastal asutati tütarfirma Eestisse. Tütar sai nimeks Abakhan Fabrics Eesti ja on nüüd juba lapsekingadest välja kasvanud. Tänaseks on Abakhani kangakauplused suurim kangaste jaemüüja Eestis ja Lätis. Kokku tegutseb 14 kauplust, neist 7 Eestis, 5 Lätis, 1 Leedus ja internetis.

KangakauplusedAbakhani kangapoed on avamisest alates olnud moe- ja käsitööhuviliste hulgas populaarsed. Noored ja vanad, algajad ja kogenud isetegijad – see on nende paradiis, kust saab alguse lugematul hulgal lennukaid mõtteid, millest sünnivad võrratud tooted. Soodsad hinnad ja lai sortiment annavad igaühele võimaluse olla looja.

KangakauplusedMeie kauplused annavad ideid, kuidas muuta oma kodu kauniks ja omanäoliseks. Kodukujundaja leiab Abakhanist laia valiku sisustuskangaid: mööbli- ja dekoratiivkangaid, kardinatülle ja -vuaale, vakstuid ja voodipesukangaid. Lisaks pakume veel palju muudki, mis aitavad luua hubasuse ja kodutunde – tekke, vaipu, linikuid, patju ja padjakatteid.

Kangakauplused Igaüks tahab olla moodne ja isikupärane - lõpupeo kõige kenam tüdruk, aastalõpu balli kõige võluvam daam, kokkutuleku stiilseim kutt. Meie anname igaühe fantaasiale tiivad. Abakhani kauplustest leiab endale meelepärase kanga nii noor ja uljas katsetaja, kes alles otsib ja avastab oma stiili, kui ka juba väljakujunenud maitse ja stiilitunnetusega ajatu klassika eelistaja.

Meie kangavalikusse kuuluvad kostüümikangad, ülikonnariided, siidkangad, pitsid, sametid, lükrad, trikooriided, fliiskangad, linased kangad, teksariided, velvetid, looritüllid, tepitud kangad, vatiinid, voodrid, liimiriided. Värve ja mustreid on tuhandeid.

KangakauplusedKangaste kaaluosakonna külastaja avastab meie ainulaadse kangamüügi viisi – kangad kiloga. See rikastab sortimenti ning pakub suurepärase ja soodsa alternatiivi meetriga kangaostule.

KangakauplusedLisaks leiab käsitööhuviline Abakhani kauplustest kõik vajalikud materjalid ja tarvikud viltimiseks, kudumiseks, heegeldamiseks, tikkimiseks, õmblemiseks, lapitööks.

KangakauplusedMeie õmblustarvikute ja -lisandite tootevalikus on niidid, tõmblukud, kandipaelad, liimipaelad, helkurpaelad, sulepaelad, pesukummid, nõelad, käärid, mööblinöörid ja –narmad, pärlid, litrid, nööbid, trukid, haagid, paelad, pitsid, aplikatsioonid, pandlad...

KangakauplusedAbakhani kangakauplusi tasub külastada ka siis, kui vaja on kingitust. Pakume ka meeldivat võimalust üllatada oma lähedast, tuttavat või sõpra kinkekaardiga.

KangakauplusedMeie toodete sortiment on piiritu, valik uueneb ja täieneb pidevalt. Otsida ning avastada alati midagi uut ja põnevat sõbraliku hinnaga on üks paljudest põhjustest, miks meid taas külastada.

KangakauplusedE-pood

Meilt on päritud palju, millal avame kaupluse Viljandis, Valgas, Tapal või Võrus. Paraku kõikjale füüsiliselt ei jõua. Aga me saame tulla meie kõikide fännide kodudesse virtuaalselt. Anname oma klientidele võimaluse sooritada ost ükskõik millisest Eestimaa nurgast kodunt lahkumata.

Oleme avanud E-poe ja, koostöös oma klientidega, loodame ka internetis jõudsalt laieneda ja pakkuda üha uusi ning paremaid tooteid aina paremate hindadega. Julget ostmist!

Pakume tasuta transporti iga vähemalt 100-eurose ostu puhul. Naabreid kokku kogudes ja üheskoos ostu sooritades tuleb soodsam – transpordikulu on üks.

Oleme püüdnud teha oma veebipoe keskkonna võimalikult kliendisõbralikuks. Kaupa saab otsida värvi, hinna või mustri järgi sorteerides ja leida lihtsalt ja mugavalt sobiv toode!

Meie meililistiga liitunutele saadame kõik oma uudised koju kätte - millal ja mida on soodne osta! Meililistiga saab liituda avalehel.

Meeldivaid ostusid!

Teie Abakhan Fabrics

Meie


ETTEVÕTTE KONTAKTID

KAUPLUSTE KONTAKTID