Tasuta transport ostudele alates 50 € ning kiirematele väike kingitus!

Tasuta transport ostudele alates 50 € ning kiirematele väike kingitus!

Kangamarker 2 otsaga / Must

SKU
1051035
Joone laius 2,3+3,6 mm
Püsivad tekstiilimarkerid kahe erineva vildist otsikuga, mida saate kasutada uute ja vanade tekstiilide kaunistamiseks.
Enne kasutamist raputage markerit korralikult ja asetage tööpinnale plast- või papp, et värvi läbiimbumisel ei kahjustaks lauapinda. Lubage värvil kuvada 6 tundi peale dekoreerimist. Kui värv on kuiv, asetage e tekstiileseme peale ja alla küpsetuspaber ja kinnitage värv triikides 5 minutit. Pärast triikimist püsivad värvid ilusad, kui neid pesta kuni 40°C. Marker sobib suurepäraselt kergete puuvillaste tekstiilide jms jaoks.
Kujundage hõlpsasti äratuntavad kotid, et muuta oma ostureisid lihtsamaks. Näiteks tehke eraldi kott puu- ja köögiviljade jaoks joonistades markeriga kotile porgandid ja banaanid
Valmistuge kooliks ja laske lapsel maalida oma esimene pinal realistliku piraaditeemaga.
Kaunista müts, t-särk või paar pajakindaid joonte ja motiividega, et täita need isikupära ja loovusega
Tekstiilimarkerid sobivad suurepäraselt loomingulistele geeniustele. Saate neid kasutada kõikvõimalike kangaste ellu äratamiseks ainulaadsete mustrite ja armsate joonistustega. Seetõttu on markerid kindel hitt igas vanuses inimestele, nii kunstiliste täiskasvanute kui ka loominguliste laste seas. Peenike joon kirjutamiseks ja joonistamiseks ja jäme joon suurema pinna värvimiseks. Meie Colortime´i tekstiilimarkeritega on teil mõlemad võimalused. Kui soovite midagi, millega on lihtne tekstiili ja kangast kaunistada, on see populaarne marker suurepärane valik.
Ettevaatust! Väikesed detailid. Kasutada täiskasvanu juureolekul!
1,50 € /tk
Laoseis: 94
Lisainformatsioon