Tasuta transport ostudele alates 50 €

Tasuta transport ostudele alates 50 €

Käsinõelad RTO

SKU
1001697
Valik eriotstarbelisi käsinõelte komplekte.
Traageldamisnõelad - terava otsaga, pikad ja parajalt suure silmaga nõelad on hea suuremateks nõelumistöödeks ja traageldamiseks. Valikus jämedamad Nr 1/5 ja peenemad Nr 3/9. Pikad traageldamisnõelad - terava otsaga, ülipikad ja parajalt suure silmaga tugevad nõelad on hea suuremateks nõelumistöödeks ja traageldamiseks kui on vaja läbistada pakse materjali või korjata nõelale suurem kogus materjali. Valikus jämedamad Nr 1/5 ja peenemad Nr 3/9.
Jämedad traageldamisnõelad - terava otsaga pikad suure silmaga jämedad tugevad nõelad sobivad suuremateks nõelumistöödeks paksema lõngaga.
Majapidamisnõelad - valik erineva pikkuse ja jämedusega nõelu erinevateks õmblustöödeks.
Villasenõelad - terava otsaga suure silmaga nõelad on suurepärased sokkide parandamiseks
Teravad õmblusnõelad - pikad ja tervad õmblusnõelad. Valikus jämedamad Nr 3/9 ja peenemad Nr 5/10 ning ühepikkused komplektid Nr 7 ja 8.
Kergesti niiditatavad nõelad ehk vaegnägija nõelad - nende nõelte niiditamine on imelihtne. Tõmba niit nõelasilma harude vahele ja töö võib alata. Gobelääninõelad - tömbi otsaga suure silmaga nõelad sobivad erinevateks tikkimistöödeks. Valikus jämedamad Nr 18/22 ja peenemad Nr 24/26 ning ühepikkused komplekt
Grouped product items
Toode Hind Kogus Laoseis
Käsinõelad RTO / Plisseerimisnõelad (Nr3/9) 16 tk Käsinõelad RTO / Plisseerimisnõelad (Nr3/9) 16 tk
1,18 € /pk
Laoseis: Laost otsas
Lisainformatsioon