Moeülevaade kevad-suvi 2022


Ülemeelik miniseelik

Eelmiste hooaegade suur lemmik miniseelik on kohal sellelgi hooajal ja veelgi lühemana. Kui seeliku pikkus on kindlalt paika pandud, siis mänguruumi pakuvad detailid ja materjalid. Vali, kas sulle meeldib madal või kõrge värvel, liibuv või avaram lõige. Kangas vali vastavalt fantaasiale – nahk, kudum, buklee või midagi hoopis midagi neljandat. Ja kui küsid, et millist värvi valida, siis ka see on sinu enda otsustada!

Kangad silmapaistvate kostüümide loomiseks leiad siit!

Miniseelikud

Moevihjet loe triipude vahelt

Klassikaline triibumuster on alati moes. Tänavu täiendavad juba tuttavat horisontaalset triipu uued värvivariatsioonid, laiused ja suunad.

Trendikad triibumustrid leiad siit!
Eriti efektse mustri loob pitsi lisamine. Tutvu tootevalikuga!

Triibud-moes

Valgemast valge

Vastukaaluks mustri- ja värvimöllule teeb sellel kevad-suvel uue tulemise valge ja eriti just valge kleit. Tegumood ja materjal jääb taas kandja valida – käsitööhõnguline heegeldatud kleit, puhvis tüll, suvine linane või veidi pidulikum satiin.

Tutvu valgete kangastega siin!
Elegantne noot lisa valge pitsiga!

Valge-on-moes

Narmad lisavad hooletut elegantsi

Suverõivaste lemmikdetailiks on narmad. Natuke narmaid sobib kõikjale. Lisa narmad ühevärvilistele ja lihtsa tegumoega rõivastele ja naudi efekti!

Narmad

Värvid, värvid, värvid!

Kui tänavatel kõnnivad nii mahlakad toonid, ei ole tuhmidele värvidele kohta. Fantaasiarikkad värvikombinatsioonid ja mustrid muudavad ka kõige hallima päeva kirkamaks.

Avasta oma kevadvärvid!

Varvid_2022

Moehullus on heegeldamishullus

Heegeldatud detailid toovad moepilti käsitööhõngu. Topid, kleidid, seelikud või lihtsalt detailid siin-seal osana rõivast või kelmika lisakihina kõige peal. Proovi ka makrameed!

Suurepärane valik heegeldamiseks sobivaid lõngasid
Meilt leiad ka suvistes toonides spetsiaalse lõnga päevitusriiete heegeldamiseks!

Heegeldamine_moes

Pildimaterjal: www.vogue.com, https://www.whowhatwear.co.uk/