Moeülevaade sügis-talv 2021

 

Kõik sätendab ja särab

Pärast piiiikkkka pausi pidudest ja glamuurist on moekollektsioonid lõpuks ometi täis litreid, kristalle, metallikvärvi ja sära. Rõivaste lihtne siluett laseb sädelevatel kangastel veelgi rohkem esile tõusta. Julgemad katavad end üleni litritega, “tagasihoidlikumad” kombineerivad sädelust valge triiksärgi ja tanksaabastega.

 

 

Tähelepanu keskmes on ruudud

Väiksed ruudud, keskmised ruudud, suured ruudud! Ruudud ja ruudukesed on tulnud, et tuua hooaega pungilikku hõngu. Kõige coolim pükskostüüm on mõistagi RUUDULINE!

 

 

Tähelepanu! Algab värviteraapia!

Sellel sügisel on disainerite lemmikuks saanud külluslikud ja sügavad toonid, mis tõstavad tuju ja parandavad enesetunnet. Neoonvärvid, tasakaalukas punane ja helge lilla süstivad energiat ja optimismi. Soovitus neile, kes ei soovi ennast kohe üleni erksatesse värvidesse mässida - kombineeri omavahel kirkamaid ja pastelsemaid toone.

 


 

Kõik kuduma!

Kudumid peaks olema meie kliimavöötmes kõigi lemmik trendiks. Kootud kotid ja pahkluuni ulatuvad ülinaiselikud kleidid, kašmiirist turbanid ja nunnud randmesoojendajad. Mähi end pehmesse kudumisse ja naudi seda, mida talvel meile pakkuda on!

 

 

Tume teksa

Võidukäiku jätkab kindlal sammul teksa. Sellel korral tumedamates toonides. Liibuvad teksad jäta kappi paremaid aegu ootama ning asenda need kõrge värviliga ning alt laienevate pükstega. Või vali hästiistuv teksakostüüm.

 

 

Pildimaterjal: www.vogue.com