Meil on sünnipäev! Allahindlused kuni -70% kõigis Abakhani kauplustes ja veebipoes.

Meil on sünnipäev! Allahindlused kuni -70% kõigis Abakhani kauplustes ja veebipoes.

Meisterdame lastega!

Meisterdame lastega!
16. juuni 2023 35 vaatamist

Meisterdame lastega!

Suvisel ajal on suurepärane võimalus veeta aega lastega koos käsitööd tehes. See mitte ainult ei paku lõbusat tegevust, vaid arendab ka laste loomingulisust ja käelisi oskusi. Siin on mõned ideed, mida saate lastega suvel proovida:

Kudumine ja heegeldamine

Kudumine ja heegeldamine: Kudumine ja heegeldamine on suurepärased tegevused, mis arendavad kannatlikkust ja täpsust. Lastele saate õpetada lihtsaid kudumis- või heegeldamisprojekte, näiteks peapaelu, sallikesi või lõbusaid mänguasju.

Lõngad

Mänguasjade riided

Mänguasjadele riiete õmblemine: Kui teile meeldib õmblemine, võite koos lastega õmmelda riideid nende lemmikmänguasjadele. Laske lastel valida kangaid ja kujundada riideid nukkudele või pehmetele loomadele.

Rõivakangad, Niidid, Nõelad.

Triigitavad motiivid

Riiete kaunistamine motiivide, paelte ja pitsidega: Las lapsed kasutavad oma kujutlusvõimet ja loovust ning kaunistavad vanu t-särke, kotte või muid riideesemeid värviliste motiivide, paelte, pitside või isegi tekstiilvärvidega. See annab neile võimaluse väljendada oma isikupära ja stiili.

Ehete tegemine

Ehete valmistamine: Lapsed armastavad ehteid kanda ja nende valmistamine on suurepärane viis nende loovuse arendamiseks. Proovige koos valmistada helmes- või paelaehteid, sõbrapaelu või isegi ise valmistatud käevõrusid.

Paberikäsitöö

Paberikäsitöö: Paberikäsitöö on alati lõbus ja mitmekülgne tegevus. Lapsed saavad meisterdada kaarte, lõigata ja voltida paberist erinevaid kujundeid, valmistada paberlilli või isegi teha oma päeviku, kuhu nad saavad kirjutada ja joonistada.

tikkimine

Tikkimine: Tikkimine on rahustav ja loominguline tegevus, mis arendab käe ja silma koordinatsiooni ning loovust. Lapsed saavad proovida lihtsaid tikkimisprojekte, nagu nimetähed või väikesed mustrid riideesemetele või tikitud pildid raamitud kunstiteosteks.

viltimine

Viltimine: Viltimine on lõbus tegevus, mis hõlmab villa või villase lõnga kasutamist erinevate esemete valmistamiseks. Lapsed saavad proovida nõelviltimist või märjalt viltimist, et luua oma pehmeid mänguasju või kaunistusi.

käsitöökomplektid lastele

Lastekäsitöökomplektid: Kui soovite lihtsustada käsitöö tegemist lastega, saate osta lastekäsitöökomplekte, kus on juhendid ja kõik vajalikud materjalid projekti jaoks. Komplektid võivad hõlmata huvitavaid konstruktoreid, värvimise ja kraapimise käsitööd ning palju muud.

Lõpuks oleneb käsitöö valik teie laste huvist ja vanusest. Veenduge, et tegevused oleksid neile sobilikud ning pakkuge neile võimalust ise oma ideid välja pakkuda ja loominguliselt väljenduda. Oluline on nautida aega koos lastega ning julgustada neid oma loovust avastama ja väljendama.